FOTOGALERIE

Čarodějnický rej

30. dubna se u nás ve školce konal čarodějnický rej. Sešli jsme se v čarodějnických maskách a společně jsme si na ohni opékali buřtíky. Též jsme si zasoutěžili a odnesli si domu krásný diplom.

Výlet do Srbska

Jarní počasí je vážně krásné, a tak jsme se rozhodli vyrazit na výlet do nedalekého Srbska. Cestou tam jsme se svezli vláčkem a zpátky jsme se prošli po cyklostezce podél řeky Berounky. Cestou jsme si prohráli na hřišti, navštívili jeskyni a pozorovali přírodu. Nachodili jsme spostu kilometrů, nohy nás bolely, ale všichni jsme to statečně zvládli!

Barevné dny

Ve školce si čas od času ozvláštníme den a oblečeme se všichni do stejné barvy. 21. března - Den Downova syndromu, jsme si dali na každou nožku jinou ponožku. 2. dubna jsme si zase připomněli mezinárodní den Autismu a přišli jsme v modrém. Také jsme byli všichni jeden den v červeném, nebo v duhových barvách.

Březen měsíc knihy

Během měsíce března jsme si do školky nosili své oblíbené knihy. Společně jsme si je prohlíželi a paní učitelky nám z nich četly. 

Loučení s zimou

Poslední březnový den jsme se u nás ve školce loučili se zimou a vítali jaro. Vyrobili jsme si Moranu a poslali ji po vodě. Doufáme, že zima už se nevrátí.

Sáňkování

Konečně trochu nasněžilo a tak jsme vzali boby a šli sáňkovat. Sníh nám sice tál pod nohama, ale stihli jsme se parkrat svést. Moc jsme si to užili!

Vánoce v naší školce

Čas před Vánoci jsme si společně užili na výletě v Karlštejně. Navštívili jsme muzeum betlémů a projeli se vláčkem. Také jsme zdobili perníčky a dokonce k nám do školky přišel i Ježíšek.

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12. nás ve školce navštívil Mikuláš, čert a anděl. Všichni jsme se trošku báli čerta, který byl vážně strašidelný. Dokonce si chtěl někoho z nás odnést do pekla. Naštěstí se tak nestalo. Museli jsme ale slíbit, že se polepšíme. Mikulášovi jsme pověděli připravenou básničku či zazpívali písničku. A andílek nás všechny za odměnu sladce obdaroval.

Halloweenský karneval

Drakiáda

Letošní podzim je vážně krásný. Sluníčko svítí, ale vítr pofukuje. Počasí jako stvořené pro uspořádání Drakiády. Dopoledne plné zábavy jsme si užili na naší oblíbené cyklostezce u řeky Litavky.

©2019 www.ddmsberoun.cz

Vyhledávání