FOTOGALERIE

Sáňkování

Konečně trochu nasněžilo a tak jsme vzali boby a šli sáňkovat. Sníh nám sice tál pod nohama, ale stihli jsme se parkrat svést. Moc jsme si to užili!

Vánoce v naší školce

Čas před Vánoci jsme si společně užili na výletě v Karlštejně. Navštívili jsme muzeum betlémů a projeli se vláčkem. Také jsme zdobili perníčky a dokonce k nám do školky přišel i Ježíšek.

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12. nás ve školce navštívil Mikuláš, čert a anděl. Všichni jsme se trošku báli čerta, který byl vážně strašidelný. Dokonce si chtěl někoho z nás odnést do pekla. Naštěstí se tak nestalo. Museli jsme ale slíbit, že se polepšíme. Mikulášovi jsme pověděli připravenou básničku či zazpívali písničku. A andílek nás všechny za odměnu sladce obdaroval.

Halloweenský karneval

Drakiáda

Letošní podzim je vážně krásný. Sluníčko svítí, ale vítr pofukuje. Počasí jako stvořené pro uspořádání Drakiády. Dopoledne plné zábavy jsme si užili na naší oblíbené cyklostezce u řeky Litavky.

Divadelní představení

Ve čtvrtek 13.9. se v Královédvorském zámečku konalo divadelní představení. I když nám počasí velmi nepřálo, moc jsme si to užili. Nejvíce se nám však líbily bubliny, které pro nás vytvořil legrační klaun. To byla vážně paráda. Na památku jsme si vyrobili krásné dřevěné medaile.

©2019 www.ddmsberoun.cz

Vyhledávání