FOTOGALERIE

Vánoce

Ježíšek u nás ve školce byl opravdu bohatý. Pod stromečkem jsme našli spoustu krásných her a hraček. Děkujeme rodičům za donesené cukroví a dárečky pro paní učitelky. Za kolektiv MŠ všem přejeme krásné Vánoce a Šťastný Nový rok! 

Výlet na Karlštejn

Adventní atmosféru jsme jeli nasát do nedalekého Karlštejna. Svezli jsme se vláčkem, prošli se vyzdobenými ulicemi ke hradu a nahlédli do muzea betlémů. 

Mikulášská besídka

Jako každý rok v prosinci k nám do školky zavítal Mikuláš, čert a anděl. Přišli se na nás podívat, jestli jsme ve školce hodní. A to my jsme! Od Mikuláše jsme proto dostali spoustu sladkostí a dobrot.

Environmentální výchova

V říjnu dostali rodiče za úkol spolu s dětmi vytvořit podzimní výrobek v rámci tvořivé nesoutěže. Všem rodičům i dětem děkujeme za krásné obrázky a výrobky. Všechna díla jsou vystavena ve vstupní hale.

Halloween

V naší školce jsme prožili strašidelné dopoledne plné masek, soutěží a dobrot. Rádi bychom poděkovali všem rodičům, zvlášť paní Švarcové, za donesené pohoštění.

Divadelní představení v Králově Dvoře

Na začátku září jsme se vydali do nedalekého Králova Dvora na loutkové divadelní představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Užili jsme si krásné pohádkové dopoledne.

©2020 www.ddmsberoun.cz

Vyhledávání