FOTOGALERIE

Loučení s předškoláky

Tak jako každý rok v červnu, jsme se i letos loučili s našimi předškoláky. Rodičům děti předvedly, co se všechno naučily, zazpívaly písničky, odrecitovaly básničky a byly pasovány na školáky. V září tedy mohou nastoupit do školy. Za celou MŠ jim přejeme mnoho úspěchů a krásná školní léta.

Návštěva u hasičů

Koncem května jsem byli na návštěvě u hasičů. Pan hasič nám ukázal hasičskou zbrojnici i auta. Všechno jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet. Exkurze se nám všem moc líbila.

Čarodějnický rej

30. dubna se u nás ve školce konal čarodějnický rej. Sešli jsme se v čarodějnických maskách a společně jsme si na ohni opékali buřtíky. Též jsme si zasoutěžili a odnesli si domu krásný diplom.

Výlet do Srbska

Jarní počasí je vážně krásné, a tak jsme se rozhodli vyrazit na výlet do nedalekého Srbska. Cestou tam jsme se svezli vláčkem a zpátky jsme se prošli po cyklostezce podél řeky Berounky. Cestou jsme si prohráli na hřišti, navštívili jeskyni a pozorovali přírodu. Nachodili jsme spostu kilometrů, nohy nás bolely, ale všichni jsme to statečně zvládli!

Barevné dny

Ve školce si čas od času ozvláštníme den a oblečeme se všichni do stejné barvy. 21. března - Den Downova syndromu, jsme si dali na každou nožku jinou ponožku. 2. dubna jsme si zase připomněli mezinárodní den Autismu a přišli jsme v modrém. Také jsme byli všichni jeden den v červeném, nebo v duhových barvách.

Březen měsíc knihy

Během měsíce března jsme si do školky nosili své oblíbené knihy. Společně jsme si je prohlíželi a paní učitelky nám z nich četly. 

Loučení s zimou

Poslední březnový den jsme se u nás ve školce loučili se zimou a vítali jaro. Vyrobili jsme si Moranu a poslali ji po vodě. Doufáme, že zima už se nevrátí.

Sáňkování

Konečně trochu nasněžilo a tak jsme vzali boby a šli sáňkovat. Sníh nám sice tál pod nohama, ale stihli jsme se parkrat svést. Moc jsme si to užili!

Vánoce v naší školce

Čas před Vánoci jsme si společně užili na výletě v Karlštejně. Navštívili jsme muzeum betlémů a projeli se vláčkem. Také jsme zdobili perníčky a dokonce k nám do školky přišel i Ježíšek.

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12. nás ve školce navštívil Mikuláš, čert a anděl. Všichni jsme se trošku báli čerta, který byl vážně strašidelný. Dokonce si chtěl někoho z nás odnést do pekla. Naštěstí se tak nestalo. Museli jsme ale slíbit, že se polepšíme. Mikulášovi jsme pověděli připravenou básničku či zazpívali písničku. A andílek nás všechny za odměnu sladce obdaroval.

©2019 www.ddmsberoun.cz

Vyhledávání