FOTOGALERIE
logo

Když jsme přišli do hasičské zbrojnice k berounským hasičů, se pan hasič dětí zeptal: ,,Kdo by chtěl být hasičem, až vyrostete?" přihlásil se jen jeden chlapeček. Když jsme odcházeli zpět do školky, chtěli být hasičem všichni chlapečci a dokonce i holčičky z naší školky. Pánové hasiči nás provedli celou hasičskou zbrojnicí, ukázali nám všechny auta a vše vysvětlili. Dokonce si děti mohly vyzkoušet opravdovou hasičskou uniformu.

Paní učitelky si pro děti připravily zábavné dopoledne plné her, soutěží a zábavy . Děti byly nadšené a moc si dětský den užily. Jako sladkou tečku dostaly zmrzlinku a diplom.

Skládání a vyrábění z papíru nás moc baví. Byli jsme nadšení, když se nám do rukou dostala kartonová skládačka prasátka. Dali jsme si závody v týmech, kdo dříve prasátko poskládá a lépe vymaluje.

Při krásném jarním počasí jsme vyrazili na výlet do Srbska. Jeli jsme autobusem i vláčkem, ale zpět do Berouna jsme to zvládli po vlastních nožičkách. Cestou jsme prozkoumali dokonce jeskyně, bohužel netopýři se před námi nejspíš schovali. I tak jsme si procházku moc užili.

 

U nás ve školce se poslední duben nesl ve strašidelném duchu. Místo dětí, přiletěly na košťatech malé čarodějky a čarodějové. Povídali jsme si o zvyku pálení čarodějnic, na zahradě opékali buřtíky a zahráli si několik soutěží. V letu na koštěti či v hodu šiškou byly děti vážně šikovné.