FOTOGALERIE
logo

Ano, nespletli jsme se. Naši předškoláčci byli pozváni do ZŠ Karla Čapka, aby si mohli vyzkoušet, jaké to je sedět v lavici či psát na tabuli. Paní učitelka nás provedla po celé škole a všechno nám hezky ukázala a vysvětlila. Nakonec jsme si vyzkoušeli se staršími dětmi tělocvik, který nás moc bavil. Od září se do školy moc těšíme.

V naší školce máme rádi barvičky. Celý týden jsme se oblékali do těch nejzářivějších a povídali si o nich. Úterý bylo ve znamení modré barvy, která je spojena s Mezinárodním dnem autismu. Středa byla červená, čtvrtek zelený a v pátek se nám hodily barvičky úplně všechny, protože byl den duhový.

Přípravy na Velikonoce byly velké. Barvení vajíček, zdobení větviček a sázení osení všechny moc bavilo. Ve čtvrtek jsme se vydali na pomlázku po celé školce a nakoledovali si celý košíček sladkostí a dobrůtek. Největší zábava byla hledání čokoládových vajíček po celé zahradě školky.

Vynášení Morany je stará lidová tradice, proto jsme si ji nenechali ujít ani v naší školce. Děti společně s pedagogy vyrobily postavu paní Zimy. Všichni se moc těšíme na jaro a hezké počasí, proto jsme se nemohli dočkat až Zimu hodíme do řeky Litavky a odplave pryč.

Ve školce jsme měli opět, všemi oblíbený, karneval. Děti přišly v krásných maskách, zahrály si spousty soutěží a nesměla chybět také diskotéka a tanec s balónky.